Hakkımızda

Bayazıt Hukuk Bürosu, size en uygun olan hukuki hizmeti sunmak ve iş hayatına  en uygun çözümler üretmek için her daim istekli ve hazırdır.

Ticari ilişkilerin kurulmasında avukatlar en az diğer profesyoneller kadar etkin rol oynamaktadırlar. Büromuz, bu bilince dayalı olarak, müvekkillere hukuki hizmetler sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde yardımcı olmaktadır. Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Büromuz, tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanlarla homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Beyazıt Hukuk Bürosu bünyesinde, 3 avukat, 1 stajyer avukat, 2 kişilik destek personeli bulundurmaktadır. Bunun yanında farklı uzmanlık alanlarında birçok danışman da sürekli destek vermektedir. Büromuz, Ankara’nın merkezinde, Çankaya’da bulunmaktadır.