Gizlilik Politikamız

Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Avukatlık Bürosu sorumluluk kabul etmez.

Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Avukatlık Bürosu'na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.

Avukatlık bürosu,
www.bayazithukuk.com.tr sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

Avukatlık bürosu, işbu Gizlilik Politikasında tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Avukatlık bürosu, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müvekkil profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Avukatlık bürosu, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Avukatlık bürosu'nun gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,
www.bayazithukuk.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Avukatlık bürosu'nun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Avukatlık bürosu, kullanıcılara ve kullanıcıların
www.bayazithukuk.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.